Mapa | Linki | Kontakt Nowy!!! Katalog projektów gotowych
Katalog projektów gotowych
Polecane projekty

Promocje cenowe

Małe domy

Średnie domy

Duże domy

Domy parterowe

Domy z poddaszem

Domy piętrowe

Bez garażu

Z garażem 1-stanowisk.

Z garażem 2-stanowisk.

Na wąską działkę

Nowoczesne

Domy letniskowe

Garaże

Budynki gospodarcze

Wyszukiwanie zaawansowane


Gotowe projekty domów - Zapraszamy


Katalog Budowlany


O serwisie www.projekty.domow.pl
Serwis www.projekty.domow.pl został stworzony w 2000r jako narzędzie mające pomóc Inwestorowi w wyborze gotowego projektu domu. Serwis od samego początku skupia pracownie projektowe i architektoniczne posiadające w swojej ofercie gotowe projekty domów jednorodzinnych. Przejrzysta lista pracowni pozwala dotrzeć Inwestorowi również do mniejszych, autorskich pracowni oferujących projekty powtarzalne. Mamy nadzieję, że serwis przyspieszy i ułatwi wybór projektu domu.

Inwestorom, którzy nie znaleźli dotąd wymarzonego gotowego projektu domu proponujemy rozwiązania "na miarę". Specjalnie dla nich przygotowany został dział prezentujący pracownie zajmujące się tworzeniem projektów indywidualnych. więcej...

Wybrane przez nas zagraniczne katalogi projektów przybliżą inne style architektoniczne, pozwolą zapoznać się z odmiennymi rozwiązaniami przestrzennymi stosowanymi w budownictwie jednorodzinnym, a może podsuną jakąś ciekawą koncepcję. więcej...

Jeśli masz już projekt może zainteresują Cię dział poświęcony pracowniom zajmujące się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Prezentujemy firmy z całej Polski, na pewno któraś spełni Twoje marzenia.
Projektanci wnętrz...
Projektanci ogrodów...
Ogrody
1-15 | 16-20 ...dodaj 
InterGarden InterGarden
Firma zajmuje się projektowaniem ogrodów, placów zabaw
oraz systemami automatycznego nawadniania ogrodów.
Inspiracje architektura krajobrazu Inspiracje architektura krajobrazu
Firma "Inspiracje" jest nowoczesną pracownią architektury krajobrazu, specjalizującą się w sporządzaniu i realizacji projektów, związanych z teranami zeleni dla inwestorów prywatnych
i publicznych.
Akant Akant
Zajmujemy się projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem oraz pielęgnacją terenów zieleni otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe. Wykonujemy trawniki, elementy małej architektury ogrodowej. systemy automatycznego nawadniania.
Gardenland Gardenland. Projektowanie i zakładanie ogrodów Wrocław
Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem terenów zielonych. Realizujemy kompleksowo projekty, również te przedstawione przez inwestora. Montujemy i serwisujemy automatyczne systemy nawadniające. Więcej na naszej stronie internetowej
Ogród Twoich Marzeń Ogród Twoich Marzeń
Bajeczny, przesycony rozmaitymi zapachami ziół i kwiatów ogród jest spełnieniem marzeń o powrocie do natury. Ogrody to harmonijne, pełne uroku współistnienie natury z elementami stworzonymi ręką człowieka. Duże doświadczenie pozwala tworzyć naszemu zespołowi zmysłowe ogrody.
Lars Laj Lars Laj
Place zabaw Lars Laj to synonim najwyższej jakości, nowatorskich projektów, innowacyjnych i certyfikowanych urządzeń placów zabaw. To również ponad 30 letnie doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych miejsc zabaw dla dzieci.
InterGarden - przydomowe oczyszczalnie œcieków InterGarden - przydomowe oczyszczalnie ścieków
Firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z budową Przydomowych Oczyszczalni Ścieków (POŚ)- kompleksowe usługi.
Pleneria Pleneria
Ogrody, parki, architektura zieleni, zieleń przy inwestycjach. Ogród - projekty, aranżacja i pielęgnacja terenów zieleni. Aranżacja zielenią wnętrz. Zielone dachy (system ZinCo, Bauder), przesadzanie drzew, projektowanie ogrodów. Działamy na terenie całej Polski.
Press TERRA LIGHT Oświetlenie zewnętrzne budynków i ogrodów
Od 1990 roku prowadzimy działalność w branży oświetlenia zewnętrznego: ogrodowego i parkowego. Dzięki zastosowaniu do produkcji stopów aluminium oraz pokrycia w postaci lakierów proszkowych oferowane przez nas oprawy charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
Driud Driud
Oferujemy państwu fachowe usługi projektowe i wykonawcze
z zakresu urządzania ogrodów przydomowych, publicznych
terenów zieleni i urządzania zieleni we wnętrzach.
Oczko wodne Oczko wodne
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem oczka wodnego, lub zamierzasz nim zostać to dobrze trafiłeś. Serwis zawiera wiele praktycznych i szczegółowych informacji o roślinach i zwierzętach odpowiednich do oczka wodnego.
Polski ogród Polski ogród
Wiemy, że ogrody uszczęśliwiają, dlatego pragniemy, aby każdy mógł posiadać choćby maleńki własny Raj. Jesteśmy po to, aby
z Państwem zaprojektować piękny ogród. Przychodzimy też
z pomocą w codziennym utrzymaniu.
Eurogarden Eurogarden
Istniejemy na rynku od 1995r. Swą działalność wyspecjalizowaliśmy w dziedzinie profesjonalnego projektowania i urządzania ogrodów oraz terenów zieleni. Nasza firma jako organizacja tworzona przez profesjonalistów działa na terenie całego kraju.
Piotr Porosa Piotr Porosa
W zielonej branży działamy od 1995r. Dzięki zatrudnieniu zdolnych
i ambitnych pracowników,ich, zdobytej przez lata wiedzy
i doświadczeniu, firma nasza doskonale przygotowana jest do podejmowania różnorodnych zadań.
InterGarden InterGarden
Firma nasza specjalizuje się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Zajmujemy się także urządzaniem placów zabaw dla dzieci. Lata doświadczeń pozwoliły nam poznać potrzeby naszych Klientów i dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb
oraz stawianych przed nami zadań.
1-15 | 16-20 ...dodaj 
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe.

Copyright©2000-2019 Projekty domów