Mapa | Linki | Kontakt Nowy!!! Katalog projektów gotowych
Katalog projektów gotowych
Polecane projekty

Promocje cenowe

Małe domy

Średnie domy

Duże domy

Domy parterowe

Domy z poddaszem

Domy piętrowe

Bez garażu

Z garażem 1-stanowisk.

Z garażem 2-stanowisk.

Na wąską działkę

Nowoczesne

Domy letniskowe

Garaże

Budynki gospodarcze

Wyszukiwanie zaawansowane


Gotowe projekty domów - Zapraszamy


Katalog Budowlany


O serwisie www.projekty.domow.pl
Serwis www.projekty.domow.pl został stworzony w 2000r jako narzędzie mające pomóc Inwestorowi w wyborze gotowego projektu domu. Serwis od samego początku skupia pracownie projektowe i architektoniczne posiadające w swojej ofercie gotowe projekty domów jednorodzinnych. Przejrzysta lista pracowni pozwala dotrzeć Inwestorowi również do mniejszych, autorskich pracowni oferujących projekty powtarzalne. Mamy nadzieję, że serwis przyspieszy i ułatwi wybór projektu domu.

Inwestorom, którzy nie znaleźli dotąd wymarzonego gotowego projektu domu proponujemy rozwiązania "na miarę". Specjalnie dla nich przygotowany został dział prezentujący pracownie zajmujące się tworzeniem projektów indywidualnych. więcej...

Wybrane przez nas zagraniczne katalogi projektów przybliżą inne style architektoniczne, pozwolą zapoznać się z odmiennymi rozwiązaniami przestrzennymi stosowanymi w budownictwie jednorodzinnym, a może podsuną jakąś ciekawą koncepcję. więcej...

Jeśli masz już projekt może zainteresują Cię dział poświęcony pracowniom zajmujące się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Prezentujemy firmy z całej Polski, na pewno któraś spełni Twoje marzenia.
Projektanci wnętrz...
Projektanci ogrodów...
Pracownie architektury wnętrz
1-15 | 16-30 | 31-37 ...dodaj 
NatusDESIGN Pracownia NatusDESIGN
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań, domów i biur w stylistyce współczesnej a także w wybranej przez klienta stylizacji. Na prośbę klienta prowadzimy projekty wnętrz pod klucz. Zwracamy szczególną uwagę na niepowtarzalność oraz funkcjonalność projektowanych rozwiązań w Państwa pomieszczeniach. Dbamy o detale w czasie wykonywania projektu jak i jego realizacji. Wykonujemy projekty wnętrz na terenie całego kraju.
INTRE INTRE
Oferujemy pełne usługi od wstępnej koncepcji do realizacji nieruchomości, prywatnych i komercyjnych. Zajmujemy się projektami z różnych dziedzin m.in. architekturą zewnętrzną i wewnętrzną, wzornictwem oraz grafiką. Współpracujemy z zespołem sprawdzonych i doświadczonych wykonawców. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z prezentacją wybranych projektów i realizacji na naszej stronie.
MAYA GALLERY MAYA GALLERY
Projektowanie wnetrz, meble na zamowienie, meble autorskie, meble stylowe.
Atelier design Atelier design
Firma Atelier Design zajmuje się bezpośrednim importem drewnianych mebli ze wszystkich stron świata oraz elementów wyposażenia wnętrz.
Trendy Trendy
Pracownia zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wystroju wnętrz mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Naszym Klientom oferujemy również elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz (takie jak meble, rolety, schody, witraże i inne) w cenach producentów.
aL design aL design
Z początku głównym obiektem działań były aranżacje mieszkań
i lokali użyteczności publicznej. Od 1995 roku profesjonalnie zajmujemy się produkcją mebli kuchennych spełniających oczekiwania wymagającego klienta. Wykonujemy meble na zamówienie, do każdego podchodząc indywidualnie.
Kreativa Kreativa
Prywatna pracownia projektowa działająca od 1999 roku. Zajmuje się projektami wnętrz zarówno publicznych, jak i prywatnych,
a także mebli i małych form archiyektonicznych.
Skwer Skwer
Tworzymy zespół, wyspecjalizowany w projektowaniu wnętrz, ogrodów i artystycznym dekoratorstwie.
Wnętrze stanowi dla nas jeden z elementów nierozerwalnej całości: otoczenia, architektury i detali budujących przestrzeń.
SML Concept SML Concept
Zakres naszej działalności obejmuje zarówno projektowanie wnętrz wraz z elementami ich wyposażenia, jak i projekty architektoniczno-budowlane obiektów kubaturowych..
ae-design ae-design
Jesteśmy młodzi, nie obawiamy się nowych wyzwań, nowych technologii, doskonale orientujemy się w aktualnych trendach czerpiśc z nich to co naszym zdaniem przetrwa dłużej niż jeden sezon. Stawiamy sobie wciśż nowe pytania i mamy ciśgle nowe pomysły.
studio projektowe Iwona Cała studio projektowe Iwona Cała
Zajmuje się projektowaniem wyjątkowych wnętrz, bazujących
na potrzebach użytkowników i mocno osadzonych w teorii i filozofii projektowania.
wnętrza - szabloneria szabloneria
Szablony malarskie do artystycznej deokoracji wnętrz.
ARANŻ - STUDIO WNĘTRZ ARANŻ - STUDIO WNĘTRZ
Studio Wnętrz "Aranż" działa na rzecz klienta, oferując i realizując wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania wnętrz.
AiM Łysiak AiM Łysiak
Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz i architekturą, ponadto wizualizacjami - wnętrz, architektury, mebli itp. Podejmuje się również prac inwentaryzacyjnych i kreślarskich.
Dobry projekt Dobry projekt
Firma zajmuje się od kilku lat profesjonalnym projektowaniem wnętrz głównie mieszkalnych.
Działa na rynku Warszawy i okolic.
1-15 | 16-30 | 31-37 ...dodaj 
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe.

Copyright©2000-2019 Projekty domów