Mapa | Linki | Kontakt Katalog Firm - Kategorie
Ceramika budowlana

Dachy

Instalacje

Izolacje i ocieplenia

Kominki

Kominy

Meble

Ogrody zimowe

Ogrzewanie

Okna i drzwi

Oświetlenie

Plac zabaw

Podłogi

Rolety

Rynny

Sauny, baseny, SPA

Schody

Sterowanie domem

Stropy

Sufity

Ściany

Wykończenia

Wykładziny

dodaj firmę lub kategorię ...

Nowy!!! Katalog projektów gotowych
Katalog projektów gotowych
Polecane projekty

Promocje cenowe

Małe domy

Średnie domy

Duże domy

Domy parterowe

Domy z poddaszem

Domy piętrowe

Bez garażu

Z garażem 1-stanowisk.

Z garażem 2-stanowisk.

Na wąską działkę

Nowoczesne

Domy letniskowe

Garaże

Budynki gospodarcze

Wyszukiwanie zaawansowane


Gotowe projekty domów - Zapraszamy


Katalog Budowlany


Izolacje
Deitermann Deitermann
To chemia budowlana najwyższej jakości. Oferujemy produkty i technologie: naprawy i ochrony betonu, posadzki przemysłowe, izolacja przeciwwodna, izolacja pionowa i pozioma budowli oraz inne...
Tyvek Tyvek
Tyvek® - wysokoparoprzepuszczalna mem-brana Tyvek® zwana także folią dachową lub folią wstępnego krycia dostępna jest na polskim rynku od 1997 roku. Membrany Tyvek® wynalezione i opatentowane zostały przez koncern DuPont.
Rockwool Rockwool
Produkcja materiałów budowalnych z wełny mineralnej do izolacji cieplnej, akustycznej i ogniochronnej. Handel materiałami izolacyjnymi i doradztwo techniczne w zakresie konstrukcji z użyciem izolacji Rockwool.
Isover Isover
SAINT-GOBAIN ISOVER POLSKA Sp. z o.o. - Producent materiałów izolacyjnych takich jak wełna mineralna, jest to izolacja na poddasze oraz dach i nie tylko. Firma zajmuje się takimi dziedzinami jak izolacja poprzez docieplenia oraz akustyka budowlana.
Paroc Paroc
Paroc tworzy i produkuje materiały oraz rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej mające na celu stworzenie bardziej bezpiecznych i komfortowych warunków życia ludzi, a także bezpiecznego środowiska naturalnego.
Styropianex Styropianex
Produkcja i Sprzedaż Styropianu. Firma zajmuje się produkcją płyt styropianowych: PS-E FS 12, PS-E FS 15 i PS-E FS 20 wykorzystując do produkcji surowiec wytwarzany przez największych i najbardziej renomowanych producentów europejskich.
Kozień i Córka SP. z o.o. Kozień i Córka SP. z o.o.
PRODUCENT STYROPIANU, SKŁAD BUDOWLANY. POlecamy styropian, styropapę, styrobeton, płyty warstwowe oraz galanterię do ociepleń budynków.
Izolbet Izolbet
Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu.
Domstyr Domstyr
Firma Dom-Styr producent polistyrenu spienialnego (EPS) posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji styropianu, oferuje wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie również pełna oferta dociepleń.
Weber terranova Weber terranova
Tynki, farby, kleje, systemy ociepleniowe, systemy fasadowe, kleje do glazury, systemy renowacyjne, Zaprawy murarskie i doradztwo techniczne.
Marma Marma
Folia - MARMA Polskie Folie jest jednym z większych producentów folii na rynku europejskim. W sprzedaży: folia ogrodnicza folia dla budownictwa folia przemysłowa siatka poliolefinowa wyroby z folii worki laminaty.
Wibex Wibex
Hydroizolacje budowlane z bentonitu Volclay: BENTOMAT, panele Volclay, Waterstop-RX, VOLTEX, Swelltite, BentoGrout.
Arbet Arbet
Arbet - producent wyrobów styropianowych. Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta.
Nie bierzemy odpowiedzalności za zamieszczane informacje.
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe.

Kategorie dostępne w katalogu: Dachy, dachy, instalacje, izolacje i ocieplenia, kominki, kominy, meble, systemy meblowe, stoły, krzesła, stoliki, kanapy, sofy, fotele, meble szklane, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble dla dzieci, meble ogrodowe, ogrody zimowe, ogrzewanie, okna i drzwi, oświetlenie, plac zabaw, podłogi, rolety, rynny, sauny, baseny, SPA, schody, sterowanie domem, stropy, sufity, ściany, wykończenia.
Copyright©2000-2019 Projekty domów