Mapa | Linki | Kontakt Nowy!!! Katalog projektów gotowych
Katalog projektów gotowych
Polecane projekty

Promocje cenowe

Małe domy

Średnie domy

Duże domy

Domy parterowe

Domy z poddaszem

Domy piętrowe

Bez garażu

Z garażem 1-stanowisk.

Z garażem 2-stanowisk.

Na wąską działkę

Nowoczesne

Domy letniskowe

Garaże

Budynki gospodarcze

Wyszukiwanie zaawansowane


Gotowe projekty domów - Zapraszamy


Katalog Budowlany


O serwisie www.projekty.domow.pl
Serwis www.projekty.domow.pl został stworzony w 2000r jako narzędzie mające pomóc Inwestorowi w wyborze gotowego projektu domu. Serwis od samego początku skupia pracownie projektowe i architektoniczne posiadające w swojej ofercie gotowe projekty domów jednorodzinnych. Przejrzysta lista pracowni pozwala dotrzeć Inwestorowi również do mniejszych, autorskich pracowni oferujących projekty powtarzalne. Mamy nadzieję, że serwis przyspieszy i ułatwi wybór projektu domu.

Inwestorom, którzy nie znaleźli dotąd wymarzonego gotowego projektu domu proponujemy rozwiązania "na miarę". Specjalnie dla nich przygotowany został dział prezentujący pracownie zajmujące się tworzeniem projektów indywidualnych. więcej...

Wybrane przez nas zagraniczne katalogi projektów przybliżą inne style architektoniczne, pozwolą zapoznać się z odmiennymi rozwiązaniami przestrzennymi stosowanymi w budownictwie jednorodzinnym, a może podsuną jakąś ciekawą koncepcję. więcej...

Jeśli masz już projekt może zainteresują Cię dział poświęcony pracowniom zajmujące się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Prezentujemy firmy z całej Polski, na pewno któraś spełni Twoje marzenia.
Projektanci wnętrz...
Projektanci ogrodów...
Ogrody
1-15 | 16-20 ...dodaj 
Pracownia Rzezbiarsko Kamieniarska Pracownia Rzezbiarsko Kamieniarska
Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace z zakresu ręcznej ogróbki piaskowca. W naszej ofercie znajdziesz: rzeźby, studzienkikolumny, fontanny, lampy ogrodowa, kominki, portale oraz elementy elewacji i ogrodzenia.
HOSS HOSS
Ogrody - projektowanie i budowa ogrodów, projektowanie terenów zieleni, zielone dachy - ogrody na dachach, systemy nawadniania, ogrody wodne - oczka wodne, stawy, fontanny, gospodarka drzewostanem, projektowanie CAD.
Świat ogrodów Świat ogrodów
Od lat z powodzeniem łączymy wiedzę i fachowość z dziedziny architektury i botaniki. Zajmujemy się zarówno projektowaniem,
jak i realizacją ogrodów - od etapu projektu, poprzez prace ziemne, instalacje nawadniające i oświetlenia, małą architekturę (ścieżki, placyki, altany, pergole, oczka wodne).
nawadninie ogrodów Nawadnianie ogrodów
Serwis oferujący profesjonalne systemy nawadniania.
Informacje ogólne, porady.
arCADia arCADia
Autorska pracownia architektury krajobrazu ARCADIA zajmuje się projektowaniem zieleni we wnętrzach oraz innych przestrzeniach prywatnych i publicznych. Oferujemy profesjonalizm wykonywanych usług w korzystnych cenach. Gwarantujemy indywidualne podejście i satysfakcję z usługi.
1-15 | 16-20 ...dodaj 
Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe.

Copyright©2000-2019 Projekty domów